We really need your help - Hurricane Matthew hits Haiti.

Single Blog Title

This is a single blog caption

Son 9 yılda modalitenin Avrupa takvimine karar verdiler.

Son 9 yılda modalitenin Avrupa takvimine karar verdiler.

 

Kasım randevusu için kayıtlı olan katılımcıların iki seçeneği vardır:

7 Mayıs – 9 Mayıs tarihleri ​​arasında yapılacak olan 2021 baskısı için kaydı değiştirin.

Kayıt ücretinin% 100 iadesi.

Organizasyon personeli 27 Kasım’da Villanueva del Pardillo’da tüm garantilerle başlayacakları için çok heyecanlıydı ve hatta bir anticovid eylem protokolü başlatmıştı. Ancak mevcut sağlık durumu bu ertelemeyi destekledi.

Non Stop, en saf haliyle macera ve bisikletle dolu yedi sürümün ardından, katılımcıların bu deneyimi tam anlamıyla tadını çıkarmalarını ve içinde sahip oldukları her şeyi göstermelerini istiyor. 

Geçtiğimiz Pazar günü, COVID-19 nedeniyle iptal edilen CHALLENGE SALOU uluslararası triatlonunun yapılacağı güne denk gelen, yöneticisi Juanan Fernandez aynı test devresini tek başına orta mesafeden (1, 9km yüzme, 90 km bisikletle ve 21 km koşarak) Challenge x l’Alzheimer dayanışma mücadelesi lehine.

29 Eyl 2020, 1:55 pm CEST

Test, Salou plajındaki yüzme bölümüyle başladı. Daha sonra bisikletle C-31B karayolu üzerinde Tarragona’ya gidiş-dönüş bir yolculuğu tamamladı. Bitirmek için, Plaça de la Comunitats Autònomes’de kendisini CHALLENGESALOU’nun hedefine götüren koşu bölümünü tamamladı.

Zorluk x l’Alzheimer, hala pek çok insan tarafından bilinmeyen, ancak aynı zamanda çok yaygın olan bir hastalığa karşı toplumsal farkındalığı teşvik etmeye çalışan bir dayanışma mücadelesidir. Bu zorluğun temel amacı, farklı eylemlerle mümkün olan maksimum miktarı toplamaktır. Katkı, bilişsel bir etkileşim ekranı elde edebilmeleri için tamamen Rosa Maria Vivar Vakfı’na gidecek.

Challenge x l’Alzheimer’ın eylemlerinden biri, etkinlik organizatörü tarafından geçen Pazar Salou’da gerçekleştirilen eylemdir. Juanan’ın amacı, testin sürdüğü her dakika için 1 € ‘luk kişisel bir bağış yapmaktı. Sonunda 4 saat, 50 dakika ve 6 saniye gibi bir sürede bitiş çizgisini geçti. Bu nedenle vakfa yapacağınız katkı 290 € olacaktır.

Kısa süre önce Generalitat de Catalunya Resmi Gazetesi’nin yayımlanmasıyla, Katalonya topraklarında COVID-19 salgını kontrol altına alınacak yeni halk sağlığı önlemleri, başlangıç ​​süresi 15 gündür.

20/10/2020 saat 11: 26’da CEST

Başlangıçta 13-14-15 Mart 2020 tarihlerinde yapılması gereken Les Comes 4×4 Festivali, özellikle 30-31 Ekim ve 1 Kasım 2020 olmak üzere Ekim ayının son hafta sonu kutlamasını ertelemişti. bugünden itibaren zorunlu çevreleme önlemlerinin uygulama dönemine denk gelecektir.

Les Comes Organizasyonu, her zaman, bu olayı gerçekleştirmeyi ve bunu Covid-19’un yayılmasını önlemek için gerekli düzenlemelere ve güvenlik önlemlerine uygun olarak gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Bunu yapmak için, katılımcılar için akreditasyon süreci tamamen yenilendi, insanlar için kamp alanları ve geçiş alanları güvenlik mesafelerini garanti altına alacak şekilde genişletildi, restoran alanlarındaki kapasite sınırlandırıldı, mekan genelinde ödeme sistemi değiştirildi, erişim özel olarak kısıtlandı “araçlı katılımcılar” ve aile başına en fazla 5 kişi, diğer ziyaretçiler ve halk için etkinliği kapatma https://goldbets.top/superbetin/ … ve bu karmaşık 2020 baskısının kutlanmasına izin veren sonsuz sayıda önlem.

Yine de, aylarca süren çalışmalara, dezenfeksiyon ve güvenlik ekipmanlarına yapılan yatırımlara ve tüm yeni organizasyon sistemlerine rağmen, bugün itibariyle yürürlükte olan en son kısıtlamalar, Organizasyonun, tüm zararları ile olayı gerçekleştirmesini imkansız kılmaktadır. gerektirir.

2020 baskısı, 2021 yılı boyunca faaliyetimize devam edebilme umuduyla nihayet iptal edildi. Niyetimiz olağan tarihlerde (Mart 2021) olayı kutlamak olsa da, gerçek şu ki, hala teyit edemiyoruz. herhangi bir şey.

Organizasyonun İptal Politikası, katılımcılarımız isterse her zaman% 100 kaydın iadesine izin vermiştir.

Şu andan itibaren iade talebinde bulunmak isteyenler 1 Kasım 2020 tarihine kadar internette bulacakları Formu doldurarak bunu yapabilirler.

Böylelikle 2 Kasım’da biletini iptal etmeyen tüm insanlar, 2021’in bir sonraki baskısı için doğrudan kayıt sahibi oluyor.

Organizasyon, etkinliğe son ana kadar güvenen tüm kişi ve firmalara şükranlarını sunar ve herkesin uğramış olabileceği zararlardan pişmanlık duyar.

Penyagolosa AVANT, son aylarda MiM ve CSP’yi gerçekleştirmenin yolu olmuştur. Gittikçe daha fazla insan bu girişime katılıyor ve rozet aramak, sporun ve manzaranın tadını çıkarmak ve segmentlerin üstesinden gelmek için Penyagolosa Trail HG’nin parkurlarında yürüyor. “AVANT” ın bu ilk baskısı Aralık ayına kadar uzatıldı ve otuz ödül alacak.

09/30/2020, 17:12 CEST

Unutulmamalıdır ki “Penyagolosa AVANT” da zamana göre farklı sınıflandırmalar oluşturulmuş ve MiM ve CSP’nin bölündüğü segmentler gezildikçe farklı madalya, pul ve rozet elde edilebilmektedir. Bu girişim sayesinde, bu iki ırkın geçtiği iç kesimlerde turizm teşvik edilmekte ve bölge bilinir hale getirilmekte, “Penyagolosa AVANT” ın işleyişi çok basittir. Çoğu koşucu Strava uygulamasına aşinadır ve çoğu günlük koşularını oraya yükler. Oluşturulan segmentlerden herhangi birini gerçekleştirenler ve Avant’a kayıtlı olanlar profillerini tamamlarlar. Birisi MiM’nin bölündüğü altı bölümü veya CSP’nin bölündüğü on bir bölümü tamamladığında, rozet olarak Penyagolosa’nın profilini alır. MiM’yi tek ruloda yapanlar Red Pilgrim’i ve CSP’yi, Green Pilgrim’i yapanlar alır. Ayrıca, her ikisini de yapanlara Altın Hacı verilir. Ancak çok daha fazlası var, CSP’de tamamlayan koşuculara verilen sub-5, sub-6, sub-7, sub-8, sub-9, sub-10 notları ve sub-16’ya kadar puanlar var. kariyer. Ayrıca her segmentte en hızlı olanlar için altın, gümüş ve bronz madalyalar var.

Ödüllere gelince, koşucuların sadakati ve bu yarışlarda en iyiler takdir edilecektir. Böylece, “Aldea Roqueta” (Culla) ‘da otel geceleri, speleokayak gezileri veya Via Ferrata pistleri gibi ödüller, her ikisi de Viu Natura’dan, Castellón Ruta del Sabor’dan ürün kutuları, Lliga Nord 2021 için bir geçiş kartı, Center Esportiu Provincial veya Penyagolosa Trails tişörtü için diğerleri arasında. PIT STOP yaparak (MiM ve CSP kasabalarındaki mağaza, bar veya restoranlarda tüketen) sosyal ağlarda fotoğraf paylaşanlar veya 6 veya daha fazla segment yapanlar veya Red’i alanlar arasında çekiliş yapılacak ödüller var, Yeşil veya Altın Hacı. Ayrıca en iyi zamanlar ve daha fazla sürpriz için takdirler olacak.

IRONMAN Group, adını testin taşıdığı ünlü bestecinin doğduğu Avusturya şehri Salzburg’da her yıl düzenlenen Trail Running Mozart 100® yarışını satın aldığını duyurdu. IRONMAN grubu tarafından düzenlenen Avrupa’da bu türden ilk etkinlik ve aynı zamanda Okyanusya dışındaki ilk etkinliktir. Böylece yarış, Ultra-Trail Avustralya ve Yeni Zelanda’daki Tarawera Ultra Maratonu’na katılır.

08.10.2020

13: 43’te CEST

"Josef Mayerhofer ve ekibini IRONMAN grubuna davet etmekten çok mutluyuz"IRONMAN Group Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Direktörü Stefan Petschnig dedi. “Son 9 yıl içinde modalitenin Avrupa takvimine yerleştiler. Şu andan itibaren Josef ve ekibi, Trail Running konusunda grubun Avrupa ve küresel stratejisinin bir parçası olacak ”. 

Mozart 100, 2012’de neredeyse 250’yi bulduğu başlangıcından bu yana, hızla Ultra-Trail Dünya Turu’nun önemli bir parçası haline geldi. Bugün, 6 bireysel etkinlik ve 3 takım etkinliği arasında 70’den fazla ülkeden 1600’den fazla sporcu yer almaktadır. Mesafeler, 9 km’lik Mozart şehir yolundan (5,5 mil) kraliçe testine, 108 km (67 mil) uzunluğundaki Mozart 100’e kadar değişiyor.

Bir sonraki mozart 100 etkinliği 19 Haziran 2021’de gerçekleşecek.

“Mozart 100’ün yaratılması ve büyümesi gerçek bir ekip çabasıydı ve her yıl bu etkinliklere kalbini ve ruhunu katan meslektaşım Claudia Kolussi ve yarış direktörümüz Sepp Gruber’e içten teşekkürlerimi sunmak isterim. Bize bu kadar özen gösterdikleri için tüm sponsorlarımıza ve ev sahibi bölgemize de teşekkür ederim. Ve son olarak ve en önemlisi, hepimiz etkinliğin son sekiz baskısında bizi destekleyen sporculara teşekkür etmek istiyoruz. The IRONMAN Group’un bir parçası olarak birlikte bir sonraki adımı atmaya ve etkinliği daha da büyütmeye hazırız ”dedi Mozart 100® Kurucusu ve CEO’su Josef Mayerhofer.

 

Finn Jari-Matti Latvala (Toyota), 2017 Dünya Kupası’nın (WRC) ikinci turu olan İsveç Rallisi’nde Karlstad Hipodromu’ndaki ilk 1.9 km’lik özel yarışını kazanarak liderliği ele geçirdi.

09 Şub 2017, 21:57 CET

Önceki iki İsveç rallisinin ve son dört dünya şampiyonluğunun galibi Fransız Sebastien Ogier beşinci oldu. Ocak ayında Ogier, Monte Carlo rallisinin galibi oldu ve sezonu büyük bir favori olarak statüsünün onaylanmasıyla açtı.

Açılış özel zamanları çok önemli değil.