We really need your help - Hurricane Matthew hits Haiti.

Single Blog Title

This is a single blog caption

McIntyre bir zamanlar en iyi ihtimalle orta kartçı olan 3 Man Band adlı bir komedi grubundaydı.

McIntyre bir zamanlar en iyi ihtimalle orta kartçı olan 3 Man Band adlı bir komedi grubundaydı.

Stiller kısa süre sonra toparlandı ve yalnızca McMahon’un atıldığını görmek için bir Styles Clash’i dönüştürdü. O noktada Styles iki çöp kutusunu kapmak için yüzüğün altına girdi. Hakem dışarıda iken, McMahon’un hakemi yakalayan Stil vuruşundan uzaklaşması sayesinde, Fenomen Bir avantaj elde etmeye çalıştı.

Ancak, McMahon onu çöp tenekesiyle yakaladığında kıyıdan kıyıya geçme girişimi engellendi.Ardından McMahon’un kıyıdan kıyıya dönüş sırası ve iki sayıdan sonra atılan Styles’ı çiviledi. Beklediğimiz cesur harekette, McMahon üst ipten çorak bir spikerin masasına atladı, ancak Styles içgüdüsel olarak yoldan çekildi.Styles, McMahon’u tekrar yüzüğe fırlattı ve yana doğru DDT gibi görünen bir şeyle bağlantı kurdu. . McMahon, şaka yapan başka bir anda, stadyumdaki herkesin ayağa kalktığı, ancak ıskaladığı bir kayan yıldız basınına gitti. WrestleMania’nın şimdiye kadarki en iyi maçlarından biri olan maç, Styles indiğinde sona erdi. Bu kan davasında aceleci bir yapı vardı, ancak sonuç herkesin beklediğinden daha iyiydi.Dean Ambrose, Baron Corbin Courtesy @WrestleManiaIntercontinental şampiyonluğuna karşı bir zaferle Kıtalararası şampiyonluğunu korudu: Dean Ambrose (c) def. Pinfall tarafından Baron Corbin (10:54) Bu maçın tam özetini burada bulabilirsiniz.Rob Gronkowski ringe atladı ve Andre The Giant Memorial Battle Royal Courtesy’de Mojo Rawley’e yardım etti @WWEMojo Rawley Andre the Giant anma savaş kraliyetini kazandı Neville, WrestleMania 33 Courtesy @WrestleManiaNeville def.’da kruvazör şampiyonluğunu korumak için Austin Aries’i mağlup etti. Austin AriesBu maçın tam özetini burada bulabilirsiniz.

25 eylül, 2020 ESPNFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestCorreo-eImprimirLa sede sera el Autodromo Hermanos Rodriguez y se permitiran 267 autos por funcionLa aficion de la lucha libre comienza su nueva normalidad ve podra disfrutar nuevamente de su deporte favorito Worldwide AAA del concepto sunum oficialmente ve cuya sede sera el Autodromo Hermanos Rodriguez de la Ciudad de Mexico.Dorian Roldan, General de la empresa luchistica, senalo que este concepto sera posible gracias al apoyo de la Alcaldia Iztacalco, la Comision de Box y Lucha, OCESA, patrocinadores y talento de Triple A para poder ofrecer “algo simbolico y novedoso en medio de los tiempos que estamos viviendo” .Lucha Libre AAA Lucha Libre AAAEn lo que saya a la sanidad y seguridad del publico asistente, Roldan Pena afirmo que solo se permitiran cuatro personas araç aracılığıyla, y se permitira el acceso a 267 autos por funcion, ya que tendran muchos cuidados para el publico asist ente. “El uso del cubre bocas sera obligatorio para los asistentes, el acceso sera por la puerta 15 del Autodromo y se tendra un punto de revizyon medica con control de temperatura, colocacion de alkol en jel ve entregara de un kit promocional para el cuidado de los asistentes ”, senalo el empresario.Mapa Auto Luchas AAADel mismo modo, se informo que el lunes 28 de septiembre se realizaran pruebas de covid-19 a los elementos de AAA para evitar un sonunda contagio durante las funciones, y se recalco que otras ciudades de la Republica Mexicana, aunque depende de los permisos sanitarios de cada plaza donde se piense presentar este concepto.Lleva ESPN a todos ladosSi quieres recibir la mejor informacion del mundo deportivo, descarga la App. espn.com/app »Esta breve temporada de Auto Luchas se sunara los dias 3, 4, 10 y 11 de octubre en un ambiente comodo ve seguro para el publico, que vivira la emocion del deporte del” costalazo “en un escenario 360 con iluminacion, pantallas ve pirotecnia que caracteriza a la empresa fundada por el desaparecido Lic. Antonio Pena.Durante las cuatro fechas de Auto Luchas se presentaran cinco batallas, en las cuales estaran gladiadores de la talla de Psycho Clown, Lady Shani, Dave The Clown, El Texano Jr., La Hiedra, Goya Kong, Chessman, Pagano, entre otras.Cabe Recordar que esta sera la primera funcion de AAA que se realice con publico desde el 15 de marzo pasado, que se presento la Carava and Tres Veces Estelar en el festival Vive Latino. 24 Temmuz 2016 ESPN.com Baron CorbinD.OB: 13 Eylül 1984 Faturalı yükseklik: 6 fit-8 Faturalı ağırlık: 275 pound Faturalandırılan: Kansas City, Missouri İmza hamleleri: Günlerin Sonu, Derin Altı Nickname: The Lone WolfWWE ana kadro başlangıcı: 3 Nisan 2016Kolej: Northwest Missouri StateWWE Övgüler Bir kerelik WWE Amerika Birleşik Devletleri şampiyonu; Ekim’de kazandı.yabancı bahis siteleri oranları

8, 2017 (Bir Hücredeki Cehennem) Andre the Giant Memorial battle royal galibi (2016) Money in the Bank evrak çantası galibi (2017) Diğer Notlar İki kez amatör Kansas-Missouri Altın Eldiven bölge şampiyonu 2008’de futbolda All-MIAA ilk takımı olarak adlandırıldı Northwest Missouri State’deki son sezonunda 27 Nisan 2009’da Indianapolis Colts ile imzalandı. 18 Ocak 2010’da Arizona Cardinals ile imzalandı. 5 Nisan 2020 Çoklu Katkıda Bulunanlar WWE’den net bir geri dönüş olmadan belirsiz bir şekilde serbest bırakıldıktan altı yıl sonra, Drew McIntyre promosyonun yeni şampiyonu. Ve bunu eşsiz Brock Lesnar’a karşı yaptı. McIntyre, Pazar gecesi Orlando, Florida’daki WWE Performans Merkezi’nde WrestleMania 36 ana etkinliğinde Lesnar’ı çıkarmak için dört Claymore vuruşunu bitirdi. McIntyre, zaferle WWE Heavyweight unvanını kazandı.

Bitiş, koronavirüs salgını nedeniyle hiçbir taraftarın önünde tesiste bantlanan bir maçtan sadece dört dakika sonra geldi.WrestleMania 36 başlangıçta Tampa, Florida’daki Raymond James Stadyumu için planlanmıştı, ancak salgın nedeniyle kapalı bir sete taşındı. . McIntyre’nin zaferi 60.000’den fazla insanın önüne gelmedi, ancak WWE’ye yaptığı gibi geri dönen biri için hala epey bir andı. Profesyonel güreş belli ki senaryo yazılmıştır, ancak McIntyre’nin sonradan duyduğu duygu – neredeyse gözyaşları içindeydi – muhtemelen değildi. Bu, acımasız bir endüstri olabilecek bir alanda, zanaatı üzerinde uzun yıllar süren sıkı çalışmanın bir sonucuydu. WWE, tarihsel olarak büyük yıllık şovunun ana etkinliğinde kimseye bir unvan kazandırmaz.

Bu, yöneticilerin şirketin gelecekteki yüzü olarak 34 yaşındaki McIntyre’ye inandıklarının bir işareti. Puanlama özeti (5 üzerinden 1.00) Daha fazla zamanla, bu bir mücevher olabilirdi. Ancak, bu maç kısa ve bitirme hamleleri / vuruşları için ağırdı. Drew McIntyre’nin anı maçı gölgede bıraktı. Hikaye Anlatma: 0,50 Yürütme: 0,50 Maç psikolojisi: 0,00 Zamanlama: 0,00 İnovasyon: 0,00 Maçın kendisi çok erken bir bitirici festivali oldu.

McIntyre, Lesnar’da hemen bir Claymore’a çarptı ve sonra bir saniyeliğine hazırlandı. Lesnar tekmeyi atlattı ve bir Suplex City başladı. Lesnar, McIntyre’yi üç düz Alman suplex’iyle vurdu ve zafere giden kolay bir yol için hazırlanmış gibiydi. Lesnar, Scotsman’ı omuzlarından kaldırdı ve F-5 bitiricisine vurdu.

McIntyre bir anda atıldı. Lesnar başka bir F-5’e çarptı. McIntyre ikide tekme attı. Sonra başka bir F-5. McIntyre tekrar atıldı, Lesnar gülmeye ve McIntyre ile neredeyse oynamaya başladı.

Dedi "Bütün gece boyunca ahbap" McIntyre’ı başka bir F-5 denemek için tekrar omuzlarına kaldırmadan önce. McIntyre kayarak uzaklaştı, Lesnar’ı iplerin arasına itti ve bir Claymore’u indirdi ve Lesnar sekerek geri döndü. McIntyre köşeye yerleşip başka bir Claymore’u indirdi. Ve sonra bir tane daha – toplamda dört tane – Lesnar dizinin üstüne çökerken. McIntyre kaplı "Yaratık" Editör’ün PicksWrestleMania 36 sonuçları: Undertaker ‘Boneyard’ maçını kazandı, Strowman şampiyonluk için Goldberg’i geçti Bu neredeyse tüm büyük hareketlerin olduğu kısa bir maçtı, neredeyse ilk turda sona eren bir UFC ağır sıklet unvanı gibi. Kalabalığın önünde olsun ya da olmasın, bu muhtemelen her zaman böyle olurdu.

İlle de iyi ya da kötü değildi. Ama kesinlikle karşılamasını aşmadı ve doğru sonucu aldı.Bu McIntyre’nin ikinci WWE single unvanıydı. Aralık 2009’da Intercontinental kemerini kazandı ve Mayıs 2010’a kadar elinde tuttu. McIntyre bir zamanlar en iyi ihtimalle orta kartçı olan 3 Man Band adlı bir komedi grubundaydı. 2014’te WWE tarafından kesildi ve bağımsız promosyonlar ve TNA Impact ile uzun bir yol aldı. McIntyre, uzakta geçirdiği süre boyunca bir sanatçı olarak her yönden büyüdü, güçlendi ve gelişti.

McIntyre, 2017’de WWE tarafından yeniden imzalandı ve promosyonun sözde gelişimsel markası olan NXT’nin şampiyonu olarak hızlı bir rol üstlendi. O zamandan beri yükselen bir yörüngede olan Lesnar, elbette WWE tarihinin en ödüllü şampiyonlarından biri, eski bir UFC ağır sıklet şampiyonundan bahsetmeye gerek yok. 4 Ekim 2019’da Fox’un SmackDown galasında Kofi Kingston’u birkaç saniyede yendiğinden beri WWE şampiyonu olan Lesnar, WWE şampiyonu olarak beşinci saltanatıydı ve şampiyonluğu 763 gün boyunca elinde tutuyor. Bu not, ESPN İstatistiklerine göre tarihte genel olarak altıncı sırada & Bilgi araştırması.

2002’de ilk WWE unvanını kazandı. Lesnar aynı zamanda üç kez WWE Universal şampiyonu. Kırık bir rüya hayal ettim ve gerçeğe dönüştürdüm. Senin için yaptım mı? #WrestleMania pic.twitter.com/kHd0x7ffLq— Drew McIntyre (@DMcIntyreWWE) 6 Nisan 2020 / ** / / ** / Sırada ne var: McIntyre Raw’da şampiyonluk dönemine başlayacak. Koronavirüs salgını ve kalabalığın yokluğundan önce, gerçekten kalabalığın üstesinden gelmeye başlamıştı. Yıllar önce WWE tarafından serbest bırakılan, kıçını kaldıran ve ardından Impact ve indies’teki bir görevden sonra her zamankinden daha iyi geri dönen biri olarak bu zorlamayı kesinlikle hak ediyor.

Bir zamanlar takma adı "Seçilmiş kişi" McIntyre ilk WWE koşusu sırasında şampiyon olarak tam bir daire çizdi. Raw’da ilerlerken onun için birkaç ilginç zorluk var: Lesnar’a gelince, muhtemelen geri dönmesi biraz zaman alacak. Belki SummerSlam veya bir sonraki Suudi Arabistan şovu?

Geri dönerse ve döndüğünde, Lesnar kesinlikle kartın en iyisi bir hikayede oynayacaktır.Gronk 24/7 şampiyonluk kazanır. @ RobGronkowski LEAPS ile # 247 Başlık altın !! # WrestleMania pic.twitter.com/GWGb0jpYKg— WWE ( @WWE) 6 Nisan 2020 / ** / / ** / WrestleMania’nın sunucusu Rob Gronkowski, ev sahibi olmanın yeterli olmadığına karar verdi.Gronk, WrestleMania 36’daki maçlar arasında bir balkondan atladı ve bir gruba indi 24/7 şampiyonu ve Gronk’un arkadaşı Mojo Rawley de dahil olmak üzere süper starlar. Gronk pakette kaldı, Rawley’i yakaladı ve en son WWE şampiyonu oldu. 7/24 şampiyonluk her yerde her zaman savunulur. Gronk, ev sahipliği görevlerini bıraktı ve unvanı kazandıktan hemen sonra etkinlikten ayrıldı."Şeytan" Bray Wyatt def. John Cenaplay2: 04McIntyre WWE şampiyonu oldu, The Fiend John Cena’dan kurtulduDrew McIntyre, Brock Lesnar’ı yenerek yeni WWE şampiyonu oldu, The Fiend, WrestleMania 36’nın Night 2’sinde John Cena ve Edge pimleri Randy Orton’ı yendi. Boneyard maçı, bir mezarlıkta geçen bir kavganın yoğun bir şekilde çekilmiş kısa filmi gibi hissettirdi, Pazar gecesinin kontrpuan – "Ateşböceği Eğlence Evi" John Cena ve Bray Wyatt arasındaki maç – son anlarına kadar hiçbir zaman gerçek bir maç gibi hissettirmeyen bir maçın ateşli bir rüyası gibiydi.Cena, Performans Merkezi arenasına girdiğinde ve rampadan aşağı yürümeye başladığında, bir önlem vardı. Bu maçın nasıl sonuçlanacağına dair kafa karışıklığı.

Cena’nın dediği anda bu hızla değişti, "Vince McMahon ve Gene Okerlund’un aynı şeyin bir atlama döngüsünde oynandığını söyleyen önemli bir filmi olan WrestleMania’ya hoş geldiniz.Derecelendirme özeti (5 üzerinden 4,25) Bu bir maç olmasa da, performanslar başka bir seviyedeydi ve yaratıcılık çizelgelerin dışında. Bu hikaye devam ederken tarihi videonun düzenlemesi harikaydı. Hikaye Anlatma: 1.00 Yürütme: 0.75 Maç psikolojisi: 1.00 Zamanlama: 0.50 Yenilik: 1.00 Wyatt, Cena’ya vaat ederek Funhouse’un içinde ekrana geldi, "En zor rakibinizle – kendinizle yüzleşmek üzeresiniz."Wyatt ön kapıdan çıktığında Cena, etrafı kuklalarla çevrili Funhouse’daki çerçeveye ışınlandı. Cena kısa süre sonra kapıdan ışıksız bir alana girdi. Wyatt’ın Vince McMahon kuklası ortaya çıktı, Cena’ya yeterince olup olmadığını sordu "Acımasız Saldırganlık ve sonra dedi ki, "Göster bana yoksa kovulursun."Oradan yarışlara gidildi. John Cena’nın Firefly Funhouse’da hiç şansı yoktu. WWENon-Fiend Wyatt, Cena’nın SmackDown’da çıkış yaptığı gece Kurt Angle’ın tanıtımının görüntüleriyle birlikte ringde durdu.

Cena, o gece yaptığı aynı teçhizatı giyen kötü şöhretli SmackDown metal yumruğunun yanından geçti, ama elinden geldiğince denediğinde, büyüyü kıramadığı ya da söylemeyi bırakamadığı için Wyatt’tan utanmaya başladı. "Wyatt’ın dediği gibi en büyük başarısızlığını yaşayan Ruthless Aggression, Mercy the Buzzard ve Vince McMahon’un kuklalarının yorumda bulunduğu bir Cumartesi Gecesi Ana Etkinlik sahnesini besledi. Cena, rolünü oynuyor "Maço adam" Randy Savage (veya "Johnny Largemeat, Wyatt’ın önerdiği gibi) ve Wyatt, Hogan rolünü üstleniyor. Cena onun Wyatt olduğunu fark etmedi, çünkü her iki elinde de olan bir çift halteri durmadan pompaladı. Bunun Wyatt olduğunu anladığında Cena’nın kolları çok yorgundu. Sahne kayboldu ve Cena yeniden rapçi kişiliğine dönüştü ve SmackDown yumruğunu tekrar geçti.Cena tamamen Wyatt’ın büyüsündeydi ve sadece tekerlemelerle konuşabiliyordu. Wyatt’ın orijinal WWE kişiliği hakkında bir Husky Harris şakası yaptı.

Adil bir dozda kirli bir dille karıştı, ancak Wyatt, WWE kariyerine yaklaşımı için Cena’yı düzgün bir şekilde cezalandırmak için zaman ayırdı."Benimle şanslar hakkında konuşmaya nasıl cüret edersin John Cena."Wyatt, Cena baştan beri sınırsız şansla altın kaz iken her şeyi kazanmak zorunda olduğundan bahsetti. Bu açıdan bakıldığında Cena bir zorbaydı ve bir kahraman değildi, başkalarının zayıflıklarını alıp onları şakaya çeviren biriydi. Ve Cena’nın şöhret için her şeyi yapacağı bir çekiçle bitirdi.Wyatt, Undertaker’ın ışınlanma güçlerini kanalize etti, zinciriyle Cena’yı yumrukladı ve sonra Wyatt, bataklık kişiliğini geri çağırdı. Bu, WrestleMania 30’daki Wyatt ve Cena’nın ilk WrestleMania karşılaşmasına her şeyi tam anlamıyla geri getirdi. WrestleMania 30’da yaptığı gibi Wyatt, bu maçtan birkaç önemli noktayı yeniden oluşturduktan sonra Cena’ya bir sandalye verdi.

Bu sefer hüsrana uğramış bir Cena sallandı, ancak Wyatt bir kez daha ortadan kayboldu. Hollywood Hogan rolünde Wyatt’ın Eric Bischoff ve Cena’yı canlandırmasıyla şaşırtıcı bir ara geldi ve o zaman Cena kapıştı. Sadece Wyatt’ın yerinde domuz kuklası Huskus’u görmek için aşağıya bakması için Wyatt olduğunu düşündüğü şeyi yumrukladı. Fiend, Cena’nın arkasında belirdi, Mandible Claw’a kilitlendi ve onu Rahibe Abigail’in öpücüğüyle takip etti. Wyatt’ın saldırısı üzerine oynanan bir WrestleMania öncesi promosyonu, Cena’yı "WWE’nin gördüğü en fazla abartılan, abartılan süperstar" solan bir Cena üzerinden oynadı ve "Şeytan" Kapak için gitti, Fiend Wyatt olmayanlar düşüşü saydı. Sırada ne var: Wyatt için büyük bir andan ve Cena’ya karşı önceki maçının ardından kefaretten sonra Wyatt, birinci gecenin olaylarından sonra Universal şampiyonluğuna ve Braun Strowman’a odaklanmasını sağlayabilir. WrestleMania 36.