We really need your help - Hurricane Matthew hits Haiti.

Single Blog Title

This is a single blog caption

Po walce z IS wyjechał do Ameryki Południowej

Po walce z IS wyjechał do Ameryki Południowej

R&B-piosenkarz jest jednym z odkrywców Biebera. Wtedy Bieber udostępnił swoje nagrania wokalne na YouTube. Justin Timberlake i Usher chcieli wtedy z nim pracować. Bieber wybrał to drugie i wiele mu zawdzięcza. Wzięli też uderzenie "Ktoś do kochania" razem.

Zwalczanie rasizmu: misja Justina Biebera

Trzy dni temu Bieber podzielił się oświadczeniem, w którym przyznał, że skorzystał na czarnej kulturze: "Mój styl, mój sposób śpiewania, mój styl tańca, mój wygląd, moja moda. Wszystko było inspirowane i inspirowane czarną kulturą." W przeszłości był krytykowany za przystosowanie się do tego stylu. Odtąd chce wykorzystać swoją platformę, aby przeciwstawić się rasistowskiej niesprawiedliwości i uciskowi i stać się częścią tak bardzo potrzebnej zmiany – i podziękować wszystkim czarnym artystom. Może dotrzeć do ponad 138 milionów użytkowników.

Płonące wezwania przeciwko rasizmowi: pogrzeb Floyda – rana pozostaje Kida Khodr Ramadan: „Zostałem obrażony w najgorszy możliwy sposób” Nasilające się protesty: płonące stany Ameryki

Wielu znanych influencerów i celebrytów, w tym kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton, zgodziło się z Bieberem w komentarzach. Hamilton napisał: "Amen, bracie." Piosenkarz Ernie Halter skomentował: "Amen. Tak wiele zawdzięczam także czarnym artystom. Wywierali na mnie wpływ i nauczyli mnie prawie wszystkiego."

Wykorzystane źródła: badania własne Instagram: Justin Bieber YouTube: Źródła Justina Biebera podają mniej źródeł

W bieliźnie w łazience Anne Wunsch pokazuje, że rzeczywistość nie zawsze jest tak doskonała, jak sugerują media społecznościowe. Otwartymi słowami chce pomóc innym kobietom zaakceptować swoje ciała.

Te pary serii również zakochały się za aparatem
Seria zdjęć składająca się z 10 zdjęć

Instagram to świat pozorów. Influencerzy coraz częściej chcą, aby to było jasne dla swoich obserwujących. Podobnie aktorka i gwiazda mediów społecznościowych Anne Wünsche. Z niezedytowanym filmem na platformie, który możesz zobaczyć również powyżej, pokazuje jej rzekome obszary problemowe i pisze w otwartym artykule o akceptacji ciała i fałszywych złudzeniach.

W filmie, który Anne przesłała na swój kanał IGTV, stoi w bieliźnie przed lustrem i przemawia do ponad 830 000 obserwujących. Podskakuje, klaszcze w brzuch, marszczy ręce i promieniejąc mówi, że jest z siebie zadowolona. Przynajmniej tego dnia.

"Oczywiście masz więcej kompleksów"

"Dziś nie obchodzi mnie, jak wyglądam. W inne dni mnie to obciąża. Czasami próbuję schudnąć, czasami po prostu to akceptuję. Więc co? Taki jestem", pisze pod postem. "Bardzo mnie irytuje, gdy czuję się pod presją, ponieważ wszyscy wyglądają tak idealnie i świetnie na Instagramie. Oczywiście masz więcej kompleksów. To mi się zdarza cały czas!"

Sam często porównujesz się do innych influencerów i ich ciał. "Tak często łapię się na tym, że podziwiam innych influencerów za ich ciała, a potem patrzę na mój Schwibbel-Schwabbel. Potem krótko jęczę, a potem, z frustracji, idę do lodówki i biorę sobie tabliczkę czekolady."

Wielu entuzjastycznych fanów, niewielu krytyków

Pod filmem wiele młodych kobiet cieszy się z uczciwych słów gwiazdy Internetu. "Dodajesz odwagi wielu kobietom! Dokładnie, a nie inaczej", pisze użytkownik pod artykułem na IGTV. Inny dołącza: "Masz takie piękne ciało, Anne. Wszyscy powinniśmy być cholernie dumni z naszych ciał!" "Cudowna akcja", to wąski werdykt innego fana.

Ze względu na zdjęcie po porodzie: Angelina Pannek broni się przed krytyką w Internecie Jak wymówić Rome: Ann-Kathrin Götze wyjaśnia imię swojego dziecka "Zagubiona siostra bliźniaczka": Komik umieszcza zdjęcie Thomalli po śmierci kocura Romeo: Danni Büchner opłakuje kota, a następnie reklama

Inni obserwatorzy nie są tak zachwyceni skąpo odzianą Anne i uważają ten film za raczej zawstydzający. "Niewielki wstyd dla innych. Nie ma nic przeciwko „kochaj siebie”, ale to żenujące"krytykuje damę. Jednak negatywne opinie na temat klipu są w mniejszości.

Wykorzystane źródła: kanał na Instagramie Anne Wünsche

W walce z "Państwo Islamskie" Kilku Niemców dołączyło do milicji kurdyjskiej. Wraz z inwazją Turcji na północną Syrię nasuwa się pytanie: co się stanie z Niemcami?

Kiedy Robin nie był jeszcze Robinem, ale młodym mężczyzną z blond rozstaniem i kiepskim świadectwem ukończenia szkoły, który właśnie otworzył własny gabinet terapeutyczny w Tybindze, przywódca IS Abu Bakr al-Baghdadi wszedł na ambonę meczetu w Mosulu 3000 kilometrów dalej i krzyknął: tak zwany "Państwo Islamskie" na zewnątrz.

Pięć lat później ISIS straciło swoje terytorium. Al-Baghdadi został zabity przez żołnierzy amerykańskich. A młody człowiek z Tybingi, który w międzyczasie polował na bojowników IS w Syrii z karabinu wyborowego Dragunowa, siedzi w brazylijskiej faweli i ukrywa się przed władzami.https://yourpillstore.com/pl/belto/

Pod pseudonimem "Rudzik" przedstawia się jako nieustraszony wojownik

Istnieją światy między jego dzisiejszymi postami na Instagramie a jego działaniami online w przeszłości. Na forach internetowych można przeczytać, że Robin, którego prawdziwe imię jest inne, "nieśmiały" był z "niskie poczucie własnej wartości". Miał problemy w szkole. Jednak pod swoim pseudonimem Robin przedstawia się jako wojownik w wojnie, która w rzeczywistości nie należy do niego: w walce Kurdów z IS w Syrii.

Robin leżący na dachu, karabin snajperski w pogotowiu. Robin szturmuje tunel w świetle latarki. Robin skulony samotnie w ruinach stadionu piłkarskiego Al-Rakka, który islamiści zamienili w więzienie tortur w ich de facto stolicy. Robin w ruinach bombardowanych ulic. Wpływowy twórca wojny, dumny z tego, że walczy w słusznej sprawie.

"Nie radzę sobie teraz tak dobrze"

Dwa lata później siedzi w faweli w Rio de Janeiro, z zewnątrz hałas imprezy przenika do mieszkania i przez telefon. "Nie radzę sobie teraz tak dobrze", on mówi. Czy żałuje, że poszedł na wojnę?

Podobnie jak Robin, kilku Niemców przyłączyło się do walki zbrojnej przeciwko terrorystycznej milicji IS w ostatnich latach. Rząd federalny podał dokładną liczbę rok temu na około 250 zwolenników, którzy opuścili Niemcy. Około 20 z nich zostało zabitych.

Wsparcie dla marzenia Kurdów

W połowie października spotkał się z Konstantinem G. z Kilonii. Jednostki Obrony Ludu Kurdyjskiego, YPG, ogłosiły, że walczył w Syrii i zginął w ataku w Turcji. Walka z IS dobiegła końca, ale Niemcy nadal walczą u boku kurdyjskich milicji – teraz przeciwko Turcji.

"Kilka osób wciąż czeka na odbiór"- mówi młody mężczyzna, który nazywa się przez telefon Martin Klamper. Według własnego oświadczenia przebywa on w Shingal, małym miasteczku w kurdyjskiej części północnego Iraku, około 50 kilometrów od granicy z Syrią. Kieruje tam niewielkim oddziałem międzynarodowych bojowników. Jakiś czas temu wysłał dwóch bojowników do wsparcia północnej Syrii. Wśród nich Konstantin G. z Kilonii.

Co dalej z niemieckimi myśliwcami?

On sam przebywa na razie w Iraku, mówi Klamper. Przygotowywali wszystko do ataku na Turcję, budując tunele i sieci podziemne. "Turcja nie zatrzyma się, gdy zostanie ukończona w północnej Syrii."

Po walce z IS i wycofaniu się USA, które były bliskimi sojusznikami kurdyjskiej milicji YPG w Syrii, pojawia się pytanie dla niemieckich bojowników, co będzie dalej. Z jednej strony marzenie o socjalistycznym samorządzie Kurdów. Z drugiej strony w Niemczech trwają zbliżające się śledztwa.

"Nie mogłem dłużej zostać w Niemczech"

Chociaż same bojówki YPG nie są uważane za grupę terrorystyczną, z drugiej strony ich ramię polityczne, PYD, utrzymuje bliskie związki z znajdującą się na liście terrorystów Kurdyjską Partią Robotniczą PKK.

Kiedy Martin Klamper w międzyczasie wrócił do Bielefeld, był przesłuchiwany. Władze prowadziły śledztwo w sprawie członkostwa w zagranicznej organizacji terrorystycznej.

Robin z Tybingi poszedł na wojnę w kwietniu 2017 roku

Pod koniec grudnia 2018 r.Federalny Prokurator Generalny zamknął sprawę, a Klamper powinien odzyskać paszport. Ale w tym czasie był z powrotem w Iraku. "Mam świadomość konsekwencji, ale nie mogłem dłużej zostać w Niemczech"mówi Klamper. "To było złe."

Robin z Tybingi spakował torby w kwietniu 2017 roku. Starzy koledzy z pracy i znajomi pamiętają, że nagle zniknął. Pacjenci w gabinecie terapeutycznym wciąż na niego czekali. Niedługo potem na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia. Na jednym z nich celuje nocą w ciemność z dachu domu.

"Nienawidzę zabijać ludzi"

W filmie dla rosyjskiej telewizji Russia Today w 2017 roku powiedział, że po każdym ataku terrorystycznym wszyscy byli zdenerwowani IS, ale nikt nie zrobił nic przeciwko złu. Swoje powołanie odnalazł w kurdyjskiej milicji. W wywiadzie powiedział: "Nienawidzę zabijać ludzi." Ale ilekroć widzi ruinę, którą JA przynosi, zawsze mówi sobie, że zabijając każdego bojownika IS ratuje życie wielu innym ludziom.

Władze w Niemczech odnotowały w ostatnich latach, że do walki z terrorystyczną milicją Państwa Islamskiego włączyli się nie tylko ludzie świeccy, ale także przeszkoleni Niemcy. Znanych jest pięć przypadków byłych żołnierzy – mówi rzecznik resortu obrony niemieckiej agencji prasowej.

To także dylemat dla władz niemieckich. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych odpowiedziało na prośbę, aby po powrocie również dla bojowników YPG "całą gamę instrumentów agencji ochrony" chwycić. Jednak dochodzenia prowadzono tylko w około 30 przypadkach, a około dziesięciu postępowań śledczych zostało umorzonych.

Po walce z IS wyjechał do Ameryki Południowej

Robin mówi, że w Niemczech jest przeciwko niemu nakaz aresztowania. Tego nie można zweryfikować. Ale kiedy walka z IS dobiegła końca, opuścił Syrię. Po raz pierwszy pojawił się w Kolumbii, a także w Medellín – niegdyś jednym z najniebezpieczniejszych miast na świecie pod rządami lorda narkotykowego Escobara – oferował między innymi szkolenie z broni za 2000 euro dziennie. Potem on też zniknął. 

Po aresztowaniu: żona Al-Baghdadiego wyjawia tajemnice IS"Żadnej koordynacji": Macron certyfikuje NATO "śmierć mózgu"Zbrodnie wojenne: 30 lat więzienia dla Kongijczyków "Terminator"

 Robin znów używa swojego prawdziwego imienia i latem publikuje zdjęcia na plaży w Rio de Janeiro. Chce zostawić Syrię i wojnę za sobą. Ale czy to możliwe w biegu?

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Ponad dziesięć lat temu jej starsza siostra Kim Kardashian pracowała dla "lekkoduch" Opuść okładki, teraz Kylie Jenner idzie w jej ślady.

Klan Kardashian: kto należy do kogo?
Seria zdjęć składająca się z 11 zdjęć

Po swojej 16-letniej siostrze Kim Kardashian, Kylie Jenner rozebrała się teraz do kultowego magazynu "lekkoduch" pozowanie. Na Instagramie dzieli się ze swoimi fanami przedsmakiem zdjęć, które zapewne wkrótce zostaną opublikowane. Również na zdjęciach: przyjaciel Kylie, Travis Scott.

Gwiazda reality show i przedsiębiorczyni kosmetyczna Kylie Jenner pracowała dla Amerykanki "lekkoduch" pozowanie. 22-latka zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym przytulała swojego 28-letniego przyjaciela Travisa Scotta. Podczas gdy raper ma na sobie dżinsy, widać gołe plecy i dół Jennera. Tylko kowbojski kapelusz zdobi jej głowę.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kylie &# 129293; (@Kylie Jenner)

"Kiedy Houston spotyka się z Los Angeles …"o zdjęciu i notatkach pisze z hashtagiem: "wkrótce". Scott pochodzi z Houston, Jenner z Los Angeles.

"Szaleńczo zakochani"

Również na oficjalnym profilu amerykańskim na Instagramie"lekkoduch" jest już przedsmak. Udostępniono trzy zdjęcia, aby zrobić jedno. Widać tylko dolną część twarzy Kylie Jenner i szyję Travisa Scotta z łańcuszkami, na której również znajduje się "lekkoduch"-Bunny błyszczy. Z "dziko zakochany" zdjęcia były zatytułowane.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Playboya (@playboy)

Pierwsze zdjęcie z czwórką dzieci: potomstwo Kim Kardashian jest tak bezczelne Nowy projekt: Kim Kardashian odwiedza Trumpa w Białym Domu

W tym roku urodziła się Kylie Jenner "Forbes" nazwany najmłodszym miliarderem wszech czasów, który stworzył własny majątek Przede wszystkim jej własna linia kosmetyków zapewnia dobrze wypełnione konto. Ponadto powinna zebrać do 1,2 miliona dolarów za post na Instagramie, podobnie jak w tym roku "Bogata lista na Instagramie" ujawnione przez kwaterę główną Hoppera. Jest także w reality show "Z kamerą u Kardashianów" do zobaczenia – razem z matką Kris Jenner i jej siostrami Kim, Khloé i Kourtney Kardashian oraz Kendall Jenner.

Wykorzystane źródła: spot agencji informacyjnej w newsInstagram profilu Kylie JennerInstagram z "lekkoduch"pokaż więcej źródeł mniej źródeł

Nic na to nie poradzisz: Oliver i Amira Pocher ponownie mierzą się z niemieckimi celebrytami – tym razem piosenką. Para celebrytów nie przebiera w słowach.

Whaaas? Byli kiedyś razem?
Seria zdjęć składająca się z 25 zdjęć

Artysta rozrywkowy Oliver Pocher ponownie zadaje cios influencerom i "Lubić"-Kolektory się – ale tym razem na ścieżce muzycznej. 42-latek nagrał rapowy singiel ze swoją żoną Amirą "Grypa" wydany.

Pod ich pseudonimami kobra uliczna i kot uliczny refren mówi na przykład: "Jesteś gorszy niż grypa, grypa. Bez filtra wyglądasz jak duchy. Na kilka polubień wyskocz przez okno." Amira dodaje w swoim tekście: "Przytrzymaj dziecko przed kamerą przez kilka kliknięć."

Każdy frazes został odrzucony

Zgodnie z tym, Pochers obecni na filmie "Grypa" wszystkie stereotypy, jakich można by się spodziewać po influencerach Instagrama: od markowych koszul po podrasowane luksusowe samochody, które oczywiście są tylko pożyczane.