We really need your help - Hurricane Matthew hits Haiti.

Single Blog Title

This is a single blog caption

15 Nisan’a kadar ertelendi.

15 Nisan’a kadar ertelendi.

Shahid Afridi, PCB’nin koronavirüs pandemisi nedeniyle PSL’yi erteleme kararını memnuniyetle karşıladı. Fotoğraf kredisi: Pakistan Super Leaguenbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspTwitter

Multan Sultans’tan Shahid Afridi, Pakistan Kriket Kurulu’nun (PCB) ligin sona erdiğini görmenin üzücü olduğunu kabul etmesine rağmen Pakistan Süper Ligi’ni (PSL) erteleme kararını memnuniyetle karşıladı.

“PSL’nin sona erdiğini görmek üzücü, ancak tüm ilgili kişilerin sağlık ve güvenliği, özellikle evlerine geri dönenlerin anahtarıdır. Belki de kupa ile ilgili olarak karar daha önce alınmış olabilirdi … peki masa üstü oyuncusu Kupa teslim edilmeli mi? @MultanSultans, “Afridi tweetledi.

Salı günü PCB, koronavirüs salgını sırasında PSL’nin ertelendiğini duyurdu. Turnuvanın yeniden planlanacağını söyledi. Ancak, henüz tarih sağlanmadı.

Karar, Multan Sultans ile Peşaver Zalmi arasındaki ilk yarı finalin başlamasından sadece saatler önce geldi.

“PSL 2020 ertelendi, yeniden planlanacak. Daha fazla ayrıntı, zamanı gelince takip edilecek,” resmi PCB mesajı tweetledi.

Turnuvanın her iki yarı finalinin de bugün oynanması planlanırken, final Çarşamba günü oynanacaktı. 

IOC, 2020 Tokyo Olimpiyatlarını ertelemeyi bir seçenek olarak kabul ediyor, ancak iptalin ‘gündemde olmadığını’ kabul ediyor nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP

Uluslararası Olimpiyat Komitesi Pazar günü yaptığı açıklamada, dünya koronavirüs salgınıyla boğuşurken 2020 Olimpiyatlarını ertelemenin seçeneklerinden biri olduğunu, ancak Tokyo gösterisinin iptalinin “gündemde olmadığını” söyledi. IOC, spor federasyonlarından ve COVID-19 küresel ölüm sayısı 13.000’i geçerken sağlık riski konusunda endişelenen sporculardan 24 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri ​​arasında planlanan bu yaz Tokyo Oyunlarını geri püskürtmek için güçlü bir baskı ile karşı karşıya kaldı.

Pazar günü, eski bir Olimpiyat eskrim altın madalyası sahibi olan IOC Başkanı Thomas Bach, sporculara Oyunlarla ilgili bir kararın “önümüzdeki dört hafta içinde” verileceğini söyledi. Bach bir mektupta “İnsan hayatı, Oyunların sahnelenmesi de dahil olmak üzere her şeyden önceliklidir” diye yazdı.

Bunun “muazzam bir belirsizlik” dönemi olduğunu kabul etti ve “umudu yok eder” dedi. “Daha önce de belirtildiği gibi, farklı senaryolar üzerinde düşünüyoruz ve bunları neredeyse her gün uyarlıyoruz” dedi. Ancak, “Japonya’da önemli gelişmeler olduğunu” ve yine de Oyunların, lojistik zorluklar yaratacak olsa bile, programa göre yapılmasını umut ettiğini ekledi.

“Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarının tarihiyle ilgili son bir karar şimdi hala erken olacaktır” dedi. Bach, IOC’nin seçeneklerini sağlık yetkilileri ve “paydaşlar” ile tartıştığını açıkladı. “Bu görüşmeleri önümüzdeki dört hafta içinde tamamlayacağımıza eminiz.”

Bir noktada Tokyo’da bir Oyunlar olacağını açıkça belirtti. Bach, “İptal herhangi bir sorunu çözmez ve kimseye yardımcı olmaz” dedi. “Bu nedenle gündemimizde yok.”

– Başparmak aşağıOyunları programa uygun tutma fikri, itirazcıların korolarını kabarttı. Pazar günü, dokuz kez Olimpiyat atletizm şampiyonu Carl Lewis ve Fransız atletizm başkanı seslerini ABD ve Fransız yüzme federasyonlarına, ABD ve İspanyol atletizm federasyonlarına, Norveç Olimpiyat Komitesi’ne ve geçmiş ve mevcut sporculara seslendirdi.

Dört farklı Olimpiyatta altın madalya kazanan Sprinter ve uzun atlamacı Lewis, Houston televizyon kanalı KRIV’e, erteleme çağrılarını desteklediğini söyledi. “Bence bir sporcunun tam bir belirsizlik varsa hazırlanmasının, antrenmanının, motivasyonunu korumasının gerçekten zor olduğunu düşünüyorum. Bu en zor şey.

“Bence daha rahat bir durum iki yıl olacak ve bunu Kış Olimpiyatları ile Olimpik yıla koyacak ve daha sonra onu bir tür kutlama Olimpiyat yılı haline getirecek.” Emekli olmanın eşiğinde olan ve canını yakabilecek bazı sporcular var, ama gerçekte, kitlelere neyin (en iyi hizmet edeceğine) odaklanmalısınız. “

ABD medyası Pazar günü, Amerikalı sporcuların ABD Olimpiyat ve Paralimpik Komitesi (USOPC) yetkilileriyle sanal bir belediye binasında oy kullandıklarını ve Tokyo’ya tam not verdiklerini bildirdi. IOC, koronavirüs krizinin Oyunların hazırlanmasına etkisi hakkında Ulusal Olimpiyat Komitelerine bir anket gönderdi.

Pazar günü Alman NOC’nin başkanı Alfons Hoermann, sporculara gönderdiği bir mesajda bilmek istediklerini açıkladı. “Amaç, planlanan tarihlerde Olimpiyat Oyunlarına kimlerin katılmak isteyebileceğini ve kimin başka bir tarihe taraftar olduğunu açıklığa kavuşturmak.”

USA Today’in bildirdiğine göre, ABD’de USOPC destekli çevrimiçi buluşan 300 sporcunun neredeyse dörtte üçü Oyunları geciktirmeyi destekledi. USOPC Sporcular Danışma Konseyi’nin bir üyesi tarafından sağlanan ayrıntılara göre, sporcuların yüzde 70’i ertelemeyi destekledi ve yüzde 23’ü bunun sonuçlara bağlı olacağını söyledi.

– ‘Gerçekten bencil’ -Neredeyse dörtte biri en geç 15 Nisan’da bir karar isterken, yüzde 18’i acil bir karar istiyor. ABD’li çekiç atıcı Gwen Berry, USA Today’e “IOC’nin onu zorlamaya çalışırken gerçekten çok bencil davrandığını hissediyorum” dedi. “Ve itmeye gerek yok.”

ABD’nin yüzme ve atletizm denemeleri, ülkenin en büyük iki Olimpiyat heyetini belirlemek için Haziran ayında yapılacak. Fransız atletizm federasyonu başkanı, ertelemenin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Andre Giraud, “Herkes Oyunların planlanan tarihlerde yapılamayacağını kabul ediyor.” Dedi. “Kriz Mayıs ayı sonuna kadar kontrol altına alınırsa, Oyunların sonbahara ertelenmesini öngörebiliriz. Ancak C Planı altı ay veya bir yıllık bir erteleme olacaktır.” Dedi. 

Aakash Chopra, IPL 13’ün geleceğini öngörüyor. Fotoğraf kredisi: AP / Aakash Chopranbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspTwitter COVID-19 korkusunun ortasında, IPL 13’ün geleceği yakından izleniyor Hindistan Premier Ligi’nin gelecek sezonu 29 Mart’tan başlayacaktı. Şu an itibariyle koronavirüs salgını nedeniyle 15 Nisan’a ertelendi

Ölümcül koronavirüs hastalığının ortaya çıkmasından bu yana spor dünyasında çok şey oldu. Sonuç olarak, birkaç spor etkinliği tamamen iptal edildi veya bilinmeyen bir tarihe ertelendi. Krikette, çeşitli ikili ilişkiler (Hindistan-Güney Afrika ODI’leri, Avustralya-Yeni Zelanda ODI’leri, İngiltere’nin tüm Sri Lanka turu vb. Dahil) iptal edilirken, PSL 2020 baskısının nakavt etapları 17 Mart Salı günü erken saatlerde iptal edildi. .

IPL 13’ten bahsetmişken, nakit zengini lig zaten 15 Nisan’a ertelendi. BCCI’nın aklında birkaç potansiyel tarih varken, koronavirüs salgını nedeniyle durumu yakından izleyecek ve yeniden değerlendirecekler. Bu nedenle taraftarlar arasında IPL 13 sezonunun geleceği ile ilgili birçok soru var.

Eski kriket oyuncusu olan Aakash Chopra, resmi YouTube kanalından IPL 13 ile ilgili tüm olası senaryoları ve olasılıkları açıklayan bir video yayınladığında, bir hayranın “Bu yılın IPL’si için en makul senaryo hangisi?”

Chopra buna doğrudan bir cevap verdi ve “Tahmin etmek gerçekten zor. Her gün, aslında her saat, durum yeni bir şeye dönüşüyor. Zaten 15 Nisan’a kadar ertelendi. 15 Nisan’da başlayacak. Daha sonra olmalı. Tek bir şehirde (Maharashtra’da bahsetti) ve muhtemelen kesilmiş bir şehirde gerçekleştirilebilir. ” 

Koronavirüs salgını IPL 2020’nin başlamasını erteledikten sonra, bir sonraki duyuruya kadar çağrı kamplarını franchise eder

Ekip sahipleri ‘bilinçaltında’ çağrıya hazırlanırken IPL 2020’nin iptal edilmesi muhtemel

Pakistan CT’17’den bu yana kaç nakavt oynadı? Aakash Chopra, Hindistanlı kadınlarla alay eden Pak hayranını kapattı

Koronavirüs salgını tüm dünyayı sarstı ve tüm ülkeleri durma noktasına getirdi. Ölümcül virüs nedeniyle her geçen gün artan vakalarla birlikte, genel halka evde kalmaları ve ne pahasına olursa olsun enfekte olmamak için düzenli aralıklarla kendilerini sterilize etmeleri tavsiye edildi. 

Şu anda hiçbir yerde kriket eylemi mümkün olmadığından, yaklaşan olayların geleceği tarayıcının altına geldi. IPL 13 için hazırlık seansları düzenleyen IPL franchise’larından çok azı da iptal edildi ve oyuncular evlerine geri gönderildi.

Tokyo Olimpiyatları 2020 erteleme: Kim en büyük spor fantezisinin geleceği hakkında ne söylüyor? nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Tokyo Olimpiyatları 2020’nin önümüzdeki haftalarda ertelenmesi muhtemel Tokyo Olimpiyatları, ölümcül Koronavirüs salgını nedeniyle henüz iptal edilmeyen veya ertelenen tek büyük spor olayıdır. IOC üyesi Dick Pound Pazartesi günü Olimpiyatların ertelenmesi hakkında konuştu

Ölümcül Koronavirüs salgını dünya üzerindeki etkisini güçlendirirken, en büyük spor fantezisi – Tokyo Olimpiyat Oyunları 2020, yakın gelecekte yaklaşan bir tarihe ertelenmenin eşiğinde. Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) üyesi Dick Pound’un, ölümcül COVID-19 salgınının ardından Tokyo Oyunlarının erteleneceğini bildirdiği bildirildiğinde yazın önde gelen uluslararası spor etkinlikleri için değişim rüzgarları geldi. 

İngiliz Olimpiyat Birliği başkanı Hugh Robertson, virüsün hükümetin öngördüğü gibi büyümesini sürdürmesi durumunda Büyük Britanya takımını Tokyo Olimpiyatları’na göndermemekle tehdit edince Pound’un ifşaatları gündeme geldi. Avustralya ve Kanada, Japonya gösterisine katılmadıklarını çoktan doğruladılar. Deneyimli bir IOC üyesi, belirsizliğin giderek arttığı Pound https://goldbets.top/rulet/, yaz oyunlarının pandemi nedeniyle muhtemelen 2021’e erteleneceğini söyledi.    

Dick Pound Olimpiyatları utanç dolu bir yürüyüşe gönderdi.

– Race Imboden (@Race_Imboden)

23 Mart 2020

Öyleyse bekleyin … Bu, sporcuların antrenmana uyum sağlamanın yollarını bulmak için DÖRT hafta daha karşı karşıya kalacağı anlamına mı geliyor – potansiyel olarak kendimizi, antrenörleri, destek personelini ve sevdiklerini sırf erteleneceklerini öğrenmek için riske atarken! !!

https://t.co/OTTG6MRt5O

– Dina Asher-Smith (@dinaashersmith)

22 Mart 2020