We really need your help - Hurricane Matthew hits Haiti.

Single Blog Title

This is a single blog caption

Bu şekilde pek çok harika liderlik özelliğine sahip.

Bu şekilde pek çok harika liderlik özelliğine sahip.

İşte o zaman Rivera heyecanlandı, belki de bu beklenmeliydi. Bu takımlarla ve bu yılki NFC East ile hiçbir şey geleneksel değil. Dallas Cowboys Pazartesi gecesi Arizona Cardinals’a yenilirse, Washington (1-5) ve Giants ligde birincilikten sadece bir maç geride olacak. Devler için hoş değildi. Jones tarafından üçüncü çeyreğin sonlarında son bölgede atılan maliyetli bir durdurma da dahil olmak üzere, 13-3’lük bir liderliği boşa harcadılar ve baştan sona bazı kafa karıştırıcı oyunlar yaptılar. Jones şimdi 18 kariyer başlangıcının 17’sinde en az bir ciro gerçekleştirdi. İlk golü attı – ilk çeyrekte Darius Slayton’a 23 yarda – 1. Haftadan bu yana, ancak bu pasın anahtarını geç yapan Devlerin savunmasıydı.

Kyler Fackrell Allen’ı kovdu ve çaylak Tae Crowder, Giants’a 3:29 kala sonsuza kadar öne geçmek için 43 yarda geri döndü. O gün, Bay İlgisiz konuyla ilgiliydi. Crowder, bu yılki seçmelerde son seçim oldu. Giants’ın galibiyetiyle, sadece New York Jetleri Pazar günkü geç öğleden sonra oyunlarına girişte galibiyetsiz kaldı. Altı hafta sürdü, ancak Yargıç’ın programına biraz onay vermesi gereken şey buydu.

Yargıç, ekibiyle gurur duyduğunu ve sıkı çalışmalarının somut sonuçlarını gördükleri için mutlu olduğunu söyledi."Sonunda galibiyetimizi aldık, dedi Giants defans oyuncusu Leonard Williams. "Çok çalışıyoruz ve sonunda emeğimizin meyvelerinin bir kısmını görmeliyiz. Belli ki çirkin bir galibiyetti."İki takım sadece 577 yarda ve üç top kaybı için birleşti. Washington beşinci sırasını düşürdü. 18 Haziran 2015 Paul Kuharsky ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN.com Covered Oilers / Titans için beş yıl boyunca AFC South’u kapattı ve Columbia mezunu eşi ve oğlu Follow ile Nashville’de NASHVILLE, Tenn’de yaşıyor. – Beşinci ile -her yeri seçin bir takım bazı seçeneklere ulaşacak, ancak daha sık ıskalıyor. 2012’de Tennessee Titanlar, Taylor Thompson’da hücumlarının büyük bir parçası olabilecek sert bir sona dönüşen bir savunma sonu bulduklarına inanıyorlardı. SMU’dan seçildi, Mike Munchak’ın saldırı koordinatörü Chris Palmer’ın güçlü desteğine sahipti. Oradaki suçun bir kısmını geri alalım.

Bud Adams, baş antrenör olarak başarısız olan Munchak’ı işe aldı, ancak geç sahibi, işten çıkarma ve işe alma sezonunun sonunda Jeff Fisher ile ayrılmaya karar verdikten sonra. Baş antrenörlük deneyimi olmayan Munchak daha erken başlasaydı, hücumunda SMU savunma sonunu sevmemiş olabilecek daha iyi bir koordinatörü cezbedebilirdi. Genel menajer Ruston Webster, Thompson’ın incelemesini birlikte imzalamayı ve ona beşinci turda bir seçim yapmayı uygun gördü. İki koordinatör daha sonra, Thompson 2014’te büyük bir eğitim kampı geçirdi ve sonunda üçüncü sezonunda katkıda bulunabilecek gibi görünüyordu.

Sadece üç maç sonra raydan çıktı. Bir diz sakatlığı onu beş maç boyunca hareketsiz tuttu, ardından 5 Kasım 2014’te IR’ye yerleştirildi. Thompson, gönüllü çalışmaya başladı, sonra takımdan ayrıldı. Koç Ken Whisenhunt kişisel meseleleri olduğunu söyledi. Ancak Thompson, takımın zorunlu mini kampına geç kaldı, Pazartesi akşamı fiziksel aktivitesini kaçırdı ve nedenini Whisenhunt ile bağlayamadı. Houston’dan uzun bir uçuş gecikmesi olduğunu ve Whisenhunt yerine takımın antrenörünü aradığını söyledi. Dizinden sakatlanan ve üç antrenmanda yan tarafta çalışan ekip, yaralanmadığını düşündü."Whisenhunt, birkaç hafta önce buradan ayrıldığında sağlıklı olduğunu söyledi Jim Wyatt’a Tennessean’dan. "İletişim kurduk, iyi olduğunu söyledi, bazı kişisel meseleler dışında sorun yok.

Ortaya çıktı, dizinde bir sorun olduğunu söylüyor ve neden bahsettiği hakkında hiçbir fikrim yok."Thompson Perşembe günü feragat edildi, yaralanmadı. Belki yaralandı. Farklı bir teşhisi varsa, sendika onun için Titanların kararına itiraz edebilir. Bu yaz, Delanie Walker, sağlıklı bir Craig Stevens ve serbest oyuncu ek olarak Anthony Fasano’dan oluşan sıkı bir son grupla bir yer için rekabet ediyordu. bu hafta konuştu ve harekete geçti, kaderini güvence altına aldı ve beni, incinmiş olsa bile, artık ne kadar futbol oynamak istediğini sorgulamaya bıraktı. Kasım 29, 2018Mike Triplett ESPN Personel Yazarı Kapat New Orleans Times-Picayune’da sekiz yıldır Gizli Azizler Daha önce LSU futbolu, San Francisco 49ers Iowa yerli ve Iowa Üniversitesi mezunu Twitter’da izleyin METAIRIE, La. – New Orleans Saints oyun kurucusu Drew Brees güldü. Dallas Cowboys koçu Jason Garrett’ın futbol sahasında 23 yaşında gibi göründüğünü söylediği söylendi."25 hissediyorum.

Ocak’ta 40 yaşına giren 23, kırık Brees’i hissetmiyorum. "Demek istediğim, konuya önem ver, anlıyor musun? Yaşlanma sürecini durduramazsınız ama bence biraz geciktirebilirsiniz."Perşembe günü (20:20 ET, Fox / NFL Network) Dallas’ta 10-1 Saints (6-5) oynayan Brees, performansını şunların bir kombinasyonuna borçludur: "bilgelik, yaşlılık ve ihanet.""Dinle, oyunu oynarken eğleniyorum ve kesin bir rutinim var.goldbets.top Brees, bunun çok zaman aldığını söyledi. "Sadece rakibe hazırlanma, film çalışması ve planı inceleme, uygulama zamanı ve diğer tüm bunlar değil, vücudunuzu, bakımını, ağırlık odasını ve tüm bunları toparlayıp bakımını yapmak için gereken süre.

Ama iyi bir rutinim var."Bulunduğum yeri seviyorum, ama hala atılacak adımlar varmış gibi hissediyorum."İmkansız görünüyor, ancak Brees kariyerinin en iyi sezonunu yaşıyor – 18. yılında, 39 yaşında. Herhangi bir yaşta oyun kurucunun sahip olduğu en iyi sezonu yaşıyor olabilir."Saints QB Teddy Bridgewater, NFL’de kime benzemek istediğinize dair bir resim yayınladığınızda, sanırım Drew [Brees] tam orada oturuyor, dedi. AP Photo / Butch DillConsider: 127,3’lük pasör puanı, 2011’de Aaron Rodgers’ın 122,5’inden önce NFL tarihinin en iyisi olma yolunda ilerliyor. 87,3’lük Toplam QBR’si, ESPN’nin istatistiği izlemeye başladığından bu yana en yüksek hızda. 2006, Tom Brady’nin 2007’deki 87.0’lık skorunun önünde. 76,4’lük tamamlama yüzdesi, Brees’in geçen sezon belirlediği 72.0 NFL rekorunu kırmak için hızla ilerliyor. 29 touchdown pasosu ve iki müdahale ile Brees, ikinci en iyi Bu sezon 20-1’de olan Rodgers’ın arkasında, NFL tarihinde TD-önleme oranı. Brady, 2016’da 28 tank avcısı ve iki müdahale ile tam sezon rekorunu elinde tutuyor. 2016’da Matt Ryan’la NFL rekoru kırarak bu sezon 13 oyuncuya tank avcısı pasları attı. Brees, Super Bowl döneminde fırlatılan ilk oyun kurucu oldu. TD, geçen Perşembe günü sahasız dört oyuncuya pas verdi. 133,9’luk dördüncü çeyrek pasör puanı, ESPN Stats’e göre 2017’de Russell Wilson’ın 134.1’in gerisinde, en az 1991’den beri en iyi ikinci oldu. & Bilgi araştırması.Res’in üçüncü ve dördüncü düşüşlerde 121,4’lük pasör derecesi bu sezon NFL’nin en iyisi. 117,7’lik kırmızı bölge pasörleri bu sezon NFL’de en iyisi. Son ama bir o kadar da önemli, Brees dümende. Elias Sports Bureau’ya göre, 10-1 Saints maç başına 37,2 sayı attı – bir takımın NFL tarihindeki ilk 11 maçında en çok beşinci oldu. Azizlerin oyun kurucu koçu Joe Lombardi, o kadar kilitli ki "neredeyse şok edici" Perşembe gecesi rakibi Atlanta Falcons’u 31-17 galibiyetle yenerken sezonun ikinci durdurmasını attı."Lombardi tepkisi sorulduğunda, pas müdahalesi için çağırıyordum, dedi. "Onun hatası olamaz."Bunu sürdürürse, Brees nihayet ikinci üç kez (2006, 2009 ve 2011) bitirdikten sonra kariyerinin ilk normal sezon MVP ödülünü kazanabilir. Brees, Çarşamba gününe kadar tüm NFL oyuncularını Pro Bowl için oylamada yönetiyor ve Kasım için NFC’nin Ayın Hücum Oyuncusu seçildi, ancak takım arkadaşları daha da büyük bir onur için mücadele ediyor.

Birçoğu, Brees’in tüm zamanların en iyisi olduğu konusunda tutkuyla ısrar etti."Her arenadaki tüm KEÇİ’leri, müziğin GOAT’larını, basketbolun GOAT’larını, beysbolun GOAT’larını, tüm GOAT’ları alırsanız. … Azizlerin savunma oyuncusu Demario Davis, O KEÇİ KEÇİ, dedi. "Bu Drew Brees."Brees takım arkadaşlarının bu sezon onun hakkında söyledikleri hakkında daha çarpıcı olan şey ise, pek çoğunun aynı ifadeyi kullanması: "Onu hayal kırıklığına uğratmak istemezsin."İlk yıl sıkı son Dan Arnold, geçen Perşembe günü ilk kariyer golünü yakaladıktan sonra söyledi. Yükselen yıldız Michael Thomas bunu defalarca söyledi. Longtime Brees takım arkadaşları Mark Ingram ve Jermon Bushrod bu hafta bunu söyledi. 18. sezonunda Brees’in amansız iş ahlakı ve detaylara gösterdiği özen ve sabah ve sonrasında antrenman tesisine gelmeden önce nasıl orada olduğu hakkında konuştular. gece ayrılıyorlar. Soyunma odasındaki herkesin iş gücü zihniyetini etkilediğini söylediler. Brees’in 18. Sınıfta en iyi sezonunu geçirmesi onu şaşırttı mı sorulduğunda, Ingram hayır dedi."Zamanla iyileşiyor, dedi Ingram. "Tecrübe ile daha iyi olursunuz. Ve çok fazla tecrübesi var.

Ve o sadece gelişiyor. Çevresindekini alır ve yanında insanları getirir. Onu hayal kırıklığına uğratmak istemezsin. Olman gereken yerde olmak istiyorsun çünkü ona oyun oynamak istiyorsun. Biliyorsun, olman gereken yerdeysen, seni bulacak, doğru oyunları yapacak, doğru kararı verecek. … Brees Tarih YazıyorQB Drew Brees, Pazartesi gecesi Redskins-Saints maçında Peyton Manning’i (71.940 yarda) geçtikten sonra artık NFL’nin tüm zamanların geçen lideri. • Haberler: Saints QB, MNF’de rekor kırdı • Sosyal: Favre, LeBron, diğerleri tebrik sonrası • Zaman çizelgesi: Brees’in rekoru geçme yolculuğu • Hikayeler: 15 alıcı Brees’in büyüklüğünü ortaya koyuyor • Barnwell: Ya Brees asla bir Aziz olmasaydı?

12 Aralık 2018Mike Triplett ESPN Personel Yazarı Kapat New Orleans Times-Picayune’da sekiz yıldır Gizli Azizler Daha önce LSU futbolu, San Francisco 49ers Iowa yerli ve Iowa Üniversitesi mezunu Twitter’da izleyin METAIRIE, La. – Dan Campbell yangına atıldı. İlk koçluk işini üç yıl önce aldı. İyi bir iş çıkardı – Adam Gase’i sezon dışında tutmaya karar vermeden önce Miami Dolphins’in geçici koçu olarak 5-7’ye gitti. Ancak 39 yaşında NFL’nin en genç koçu olan Campbell, daha fazla mevsime ihtiyacı olduğunu da biliyordu. New Orleans Saints’in yardımcı baş koçu ve sıkı bitenler koçu olarak Sean Payton’da üç yıllık yüksek lisans okulundan daha iyi ne olabilir? Payton sadece oyunun en iyi baş antrenörlerinden biri değil, aynı zamanda Campbell’ın 10 yıllık kariyerinin büyük bölümünde Devler, Kovboylar, Aslanlar ve Azizler ile sıkı bir son olarak Campbell’ın akıl hocasıydı."Azizler, son iki sezonda NFL’nin en ateşli takımlarından biri olarak yeniden ortaya çıktıklarında, 42 yaşında bu döngüde popüler bir baş koçluk adayı olduğunu düşünen Campbell, bunun son derece yararlı olduğunu söyledi. Indianapolis Colts geçen yıl."Miami’de yaptığım gibi o role girene kadar [baş koç olarak] tam olarak ne aradığınızı bilemezsiniz. Campbell, bu işe yaramazsa, Sean’ın yönetimine gelip öğrenme şansım var ve şimdi ne aradığını biliyorsun ve şimdi sorulacak soruları biliyorsun, dedi. "Yani Sean altında izleyip öğrenmek ve durumlarla nasıl başa çıktığını görmek, bir oyunun yönetimiyle nasıl başa çıktığını, personel ile nasıl başa çıktığını, planla nasıl başa çıktığını görmek. Sadece insanlarla uğraşmak, program yapmak – her şey."Şimdi zengin bir bilgiden bahsediyorsun. Yani son derece yardımcı oldu."Sean Payton, Dallas’ta asistan olarak üç sezon boyunca Bill Parcells’ten bilgi aldı.

 Matthew Emmons / ABD BUGÜN Spor New Orleans’a gelen Campbell, temelde Payton’ın oyun kitabından bir sayfa kopardı.Payton’ın genç ve gelecek vadeden bir koç olarak yaptığı en iyi şey, Dallas’ta Bill Parcells’in kadrosunda bir iş bulmaktı. 2000’lerin başında kovboylar. Dallas’ta üç yıl boyunca, Payton sadece Kovboyların hücumunu yürütmekle kalmadı, aynı zamanda nasıl baş antrenör olunacağı konusunda özümseyebileceği her şeyi not aldı. Programlamadan personel kararlarına ve bugün hala Azizlerin soyunma odasında asılı olan alıntılara kadar Parcells hala Payton’ın en yakın arkadaşları ve en sevilen akıl hocalarından biridir ve bu arada, onun geldiği Campbell’e zarar vermez. aynı koçluk ağacı. Campbell, 2003-05 arasında Parcells ve Payton yönetimindeki Cowboys takımlarında oynadı.

Daha sonra, 2010 yılında Dolphins ile birlikte başka bir Parcells proteini olan Tony Sparano’nun altında koçluk asistanı olarak işe başladı.Campbell, evet, Azizler’i seçtiğinde Payton’da nasıl daha iyi bir baş antrenör olunacağını öğrenmenin faydalarını kesinlikle düşündüğünü söyledi. 2016’da Kovboylar ve Minnesota Vikingleri de dahil olmak üzere birkaç talipten daha fazla."Campbell, bunun listede 2 numara olduğunu söyleyeceğim, dedi. "1 numara, Sean’ı tanıyor olmamdı ve Sean’la bir geçmişim var. Bu yüzden onu bir kişi ve bir koç olarak biliyordum.

Yani onunla yeniden bir araya gelmek benim için dünya anlamına geliyordu."Campbell ile en çok göze çarpan şey onun varlığıdır – büyük, gürleyen bir ses ve oynadığı zamanki gibi 265 pound ağırlığında olmayan, ancak oyulmuş halde kalan 1,8 metrelik bir çerçeve. NFL Ulusunun En İyisi • Rivera kanserle nasıl karşı karşıya kaldı oyunu kaçırmadan • Kızı, Bryant’ın NFL geri dönüşünü sürdürdü • Inside Cowboys’un 18 gündeki çalkantılı fırtınası • Williams’ın devrilmesi, Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock’tan ne görmek istediği Ve kesinlikle, Miami işini aldığında, bazı unsurlar eklemeye başladı Ekibe hemen sertlik katıyor – örneğin Oklahoma antrenmanları ve hatta antrenman rutinine çekişme gibi, başlangıç ​​birimlerinin zaman zaman keşif ekipleri yerine birbirlerine karşı antrenman yapmaları gibi. Campbell, önce ne kadar harika bir insan olduğu ve oyuncularına ne kadar değer verdiği hakkında konuşuyorlar. Drew Brees, mizah anlayışından bile bahsetti."Artık onun da bir kişiliği var. [Koçlar her hafta keşif raporu sunduğunda] komik klipler koyacak. Brees, ne zaman gevşeyeceğini ve eğleneceğini biliyor, dedi. "Uzun zamandır oynayan bir adam. Yani oynadığı oyun için erkeklerden gelen bir saygı seviyesi var – sert, fiziksel bir adam.

Oyuncularına gerçekten değer veriyor. Bizimle konuşma biçiminde, pozisyon grubuyla konuştuğunu görebilirsiniz. Bu şekilde pek çok harika liderlik özelliğine sahip. Ve bence o sadece iyi bir insan."Yani tüm bunları birleştiriyorsunuz ve sonra o takip etmek isteyeceğiniz bir kişi.

Ve inandığın ve sana karşı dürüst olacağını bildiğin biri."Sol mücadele Terron Armstead, Campbell’ın kesinlikle buna sahip olduğunu söyledi "o faktör" koçları en iyi işlere yükseltmeye yardımcı olur."Anladı adamım. Anladı. Armstead, buradaki herkesin o adam için her şeyi yapacağını söyledi. "Bu kadar uzun süredir ilişki kurmak, bunu çok uzun süredir yapmak, sadece genç oyuncularla harika bir bağlantıya sahip. Onu hiç kimsenin kötü ağzını görmedim, daha çok seninle konuşuyor. Berbat etseler bile, onlarla konuşacak.

Ve sadece böyle biri için oynamak istiyorsun."Onun için bir tuğla duvardan geçmek istiyorsun.